Zuma

Zuma Yalıkavak Sezonu Açıyor

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi olan restoran Zuma, bu yaz sezonunda da misafirlerini Bodrum’da ağırlamaya hazırlanıyor. Mayıs ayının ortasında kapılarını açacak olan Zuma, yaz aylarında Yalıkavak Marina Bodrum’un göz dolduran gün batımı manzarası eşliğinde keyifli bir yemek ve eğlence deneyimi sunacak.

Yalıkavak koyunun ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumunda lezzetli yemeklerini ve kokteyllerini servis edecek olan Zuma Yalıkavak Marina, kaliteli servisi ile misafirlerine gün batımı izleme keyfini de yaşatacak.

Akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlayacak olan Zuma Yalıkavak Marina, imza yemeklerinden ‘miso marineli morina balığı’, ‘akya balığı sashimi’ ve ‘ıstakoz tempura” gibi lezzetleri menüsünde sunacak. Menüde Japon robata grill gibi lezzetli ızgaraların yanı sıra Zuma’nın meşhur sushi ve sashimi çeşitleri de yer alacak.

Zuma, imza kokteylleri ile misafirlerine havuz başında manzaranın keyfini doyasıya yaşatırken, hafta sonları konuk DJ’leri ile öğleden sonra güneş batana kadar sürecek hareketli partilere de ev sahipliği yapacak.