Phuket’teki Cennet!

Sri Panwa Resort Oteli, Güney Asya’nın en çekici otelleri arasında yer alıyor. Bu yıl ise 30 yeni süit ve penthouse eklendi. Penthouseların her birinin kendine ait sonsuzluk havuzları bulunuyor. Otelin konumu ve çalışanlarının arkadaş canlısı tavırları mekanı Snoop Dog, Rita Ora gibi ünlüler haricinde kraliyet ailelerinin de tercih ettiği yerlerden biri haline geliyor.

Otele yeni eklenen 30 adet havuzlu süit ve penthouse lüks tatil anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. 140 metrekare boyutu ile penthouselar sunduğu geniş yaşam alanı haricinde minimalist, modern tasarıma ve oldukça güzel bir okyanus manzarasına da sahip.

Tabii Sri Panwa sadece odalarından ibaret değil. 360 derece gün batımı izlenebilen Baba Nest Bar, Phuket’in manzarasını izlemek için mükemmel bir nokta. Yemek için ise 3 farklı restoran yer alıyor; Baba Chino çin yemeği konusunda uzmanken, Baba Iki Japon yemekleri konusunda dikkat çekiyor. Üçüncü ve son restoran ise Baba Hot, kömürde ızgaralanmış yemekleri ile meşhur.

Sri Panwa’ya The Habita haricinde spa ve yaşam merkezi de eklenmiş. Cool Spa ismindeki bu merkez, ultramarin duvarları, şelalelerin sakinleştirici sesleri ve rahatlatıcı masajları ile ziyaretçilerine romantik bir tatil fırsatı sunuyor.