McLaren 570GT Sport Pack

McLaren 570GT’ye sportif dokunuş

İngiliz motor sporları efsanesi McLaren,  570GT modeli için bir dizi yenilik ekledi. Araç için geliştirilen spor paketi ve tasarım yenilikleri ile 570GT şimdi her zaman olduğundan daha güçlü.

570GT’ye spor paket ve tasarım sürümü geliyor

Spor paketi kapsamında geliştirilen karbon-seramik frenler dikkati çekiyor. Yeni gelen spor paket ile artık 570GT ve Coupe kullanıcıları da araçlarının görünümünde Spider versiyona has dinamik çizgileri ve performansa dönük detayları görebilecek.

McLaren 570GT By McLaren

İç mekanda şık ve sportif çizgiler

Aracın yeni paket kapsamında iyileştirilen iç mekan tasarımında kullanılan malzemeler ve başarılı işçilik, kalite algısını yükseltmeye yönelik tercih ediliyor. 570GT, alçaltılmış süspansiyon ve direksiyondak yapılan düzenlemeler ile turun yüzde iki azlatılması ortaya daha yüksek bir hızda daha dengeli bir sürüş hissi çıkarıyor. Karbon-fiber şasi ile birlikte gövdede kullanılan hafif alüminyum malzeme sayesinde aracın toplam ağırlığı da azaltılıyor ve 3.8 litre V8 motorun da etkisiyle daha yüksek bir hız elde edilmesi sağlanıyor.

McLaren 570S

İç mekanda öne çıkan detaylar arasında sürücü odaklı yedi inçlik dokunmatik renkli multimedya ekranı yer alıyor. Ergonomik iç mekan, yumuşak deriş kaplamalar ve spor koltuklarla birlikte oldukça etkileyici ve şık bir görünüme sahip.