RW tango

İlhamını müzikten alan saat

Raymond Weil, The Marshall Amplification ile geliştirdiği özel bir saat serisini satışa sundu.

Lüks saat markası Raymond Weil Müzik Simgeleri Serisi kapsamında yeni bir iş birliğine imza attı. The Marshall Amplification Limited Edition, tüm zamanların en efsane müzisyenleri tarafından kullanılan ikonik amplifikatöre ve kolonlara saygı duruşunda bulunuyor.

The Marshall Amplification Limited Edition saatleri, efsane müzik devinin sadece adını değil, tasarımını eşsiz kılan ince detaylarını da beraberinde taşıyor.

Maskülen ve Karizmatik!

The Marshall Amplification Limited Edition, 43 mm çapındaki kasa alternatifiyle el yapımı İsviçre saat işçiliği mirasından müziğin ritimli dünyasına göz kırpıyor. Orantılı, maskülen bir estetiğe sahip saat, bünyesinde Marshall ürünlerinin zamansız güzelliğini de barındırıyor.

Deri kayışlı, siyah PVD kaplı tokaya sahip koleksiyon, ikonik Marshall logosunun bulunduğu arka kasası ile de rakiplerinden ayrılıyor.

Kasası siyah PVD ile kaplanmış bu zamansız tasarımın kadran yüzeyi Marshall amplifikatörünün dış koruyucu ekranından ilham alarak tasarlanmış. Kadranın etrafını saran beyaz halka, Marshall amplifikatörlerinin bitiş çizgisini yansıtıyor.

Işıklı SuperLuminova ile kaplı gösterge ve düğmeleri, saatin gece görünürlüğünün de gündüz kadar yüksek olmasını sağlıyor. Zaman tutma işlevi için geliştirilen kronograf, Marshall amplifikatörünün ses düğmesinden ilham alınarak yapılmış. Altın renkli göstergeleriyle göz alan saatteki siyah göstergeler ise saniyelerin peşinde koşmak için tasarlanmış.
The Marshall Amplification Limited Edition, zamanı tüm detaylarıyla takip etmek isteyenler için düşünmüş.

İnce nüanslarla bezeli saatin kadranında tarihi gösteren gün göstergesi de var. 1000 adetle sınırlı sayıda üretilen saatlerin fiyatı ise 9 bin 350 TL