Gucci Harry Styles

Harry Styles Gucci İçin Kamera Karşısına Geçti

İngiliz oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı Harry Styles, için Kuzey Londra’da bir fish and chips restoranından çıkıp Roma’nın kuzeyindeki Viterbo civarında yer alan tarihi Villa Lante’ye doğru yola çıkıyor.

Harry Styles, 2018 Sonbahar/Kış koleksiyonu için geleneksel bir Londra kafesinde, yanında evcil tavuk ve köpekleriyle Gucci özel dikim giysileriyle fotoğraflanmıştı, sosyal medyada oldukça dikkat çeken kampanyada Harry Styles’ın sempatik karakteri, Alessandro Michele’nin yaratıcı styling’iyle birlikte rengarenk bir dünya yaratıyor.

Cruise 2019 içinse genç İngiliz’in yolu; bir koyun, keçi ve domuzcukla, yani daha fazla evcil hayvanla birlikte 16. yüzyıldan kalma bir İtalyan villasının Rönesans bahçelerine, Mannerist’e düşüyor. Bu rengarenk ve zengin mekanda Glen Luchford tarafından fotoğraflanan Harry Styles, koleksiyonun terzi elinden çıkma teknik parçalarını giyiyor.

Kampanya, Harry Styles’ın kendine has şehirli havasıyla taşıdığı Gucci terzi gardırobunu, son derece oyunbaz bir şekilde, antik objeleri çevreleyen süs havuzlarıyla, yeraltı odalarıyla ve labirentlerle bezeli, klasik şekilde stilize edilmiş bahçede fotoğraflıyor.