Bugünün mutfakları için tasarlanan ve maksimum esneklik sağlayan yeni Essence ve Concetto Professional bataryaları konforlu kullanım için en son GROHE EasyDock M ve GrohFlexx teknolojileri ile donatıldı.

Mutfakta çalışmanın eğlenceli hale getirilmesinin sırrı, iş ile eğlenceyi karıştırmakta yatıyor.Markanın Essence ve Concetto ürünleri, çekici tasarımı kullanım kolaylığı ile birleştirerek birçok günlük ev işinde stresi kaldırıyor. Bu iki tip batarya mutfaktaki işleri daha etkin ve eğlenceli hale getiriyor.

Özenle düşünülmüş profesyonel özellikler

Mutfak profesyonelleri ve amatör şefler için vazgeçilmez bir özellik de, spiralli kullanım ile normal su akışı arasında kolaylıkla geçişe imkan veren profesyonel spiral çıkış ucu. Kullanıcı dostu özelliklere ulaşmak üzere, bu bataryanın her bir detayı dikkatlice düşünülmüş. Yeni GrohFlexx teknolojisi, çok çeşitli kullanımlar için spiral çıkış ucunu mobil hale getiriyor. Entegre metal yaylı silikon hortum, kullanıcıların spiral çıkış ucunu hiçbir sorun yaşamadan 360 derece döndürebilmesine imkan veriyor.

İş bittiğinde profesyonel spiral çıkış ucu tamamen döndürülebilir spiral koluna kolaylıkla geri oturuyor. Yeni GROHE EasyDock M teknolojisi, spiral çıkış ucunu ideal oturma konumuna geri getirmek için tutma yerinde güçlü bir mıknatıstan yararlanıyor.

Boyutları küçültülen zarafet

Markanın tasarım stüdyosundatemel hatlarına indirgenen Essence ve Concetto Professional, 28 milimetrelik kartuş üzerine kurulan özellikle ince ve şık gövde ile ayırt ediliyor. Bileşenin zarif ve duyulara hitap eden bir silindir gövde içine gizlenmesi öne çıkıyor.

Aynı ölçüde fonksiyonel ve dekoratif bir diğer özelliği ise, temiz tutması kolay silikon hortum oluşturuyor. Concetto bataryaların tümü Matte Black renkte hortum ile sunulurken Essence bataryalar standart olarak verilen Matte Black rengin yanı sıra Matte Sheer Marble, Matte Dark Grey ve Matte Dark Brown versiyonlar ile de donatılabiliyor. Bataryanın hortumunu değiştirmek çok kolay olduğu için bir renkten diğerine kolaylıkla geçen kullanıcılar görsel olarak eşgüdümlü bir mutfak atmosferi için bataryayı lavabo alanındaki diğer yüzey ve kaplamalar ile uyumlu hale getirebiliyor.

Essence Professional’ın renkli dünyası

Marka, ürünlerin piyasaya çıkışını şık bir şekilde kutlamak için, sarı, turuncu, kırmızı, pembe, mor, yeşil ve maviden oluşan gökkuşağının yedi renginden oluşan hortumlu sınırlı tasarım da sunuyor.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar