Air France La Premiere

Gökyüzündeki Konfor

Air France KLM Grubun ayrıcalıklı süiti La Premiére, gökyüzünde lüks ve konforu ile dikkat çekiyor. La Premiére süitler, Michelin yıldızlı şeflerin elinden çıkma rafine mutfağı ve sommelier tarafından hazırlanan şarap listesi eşliğinde yolculara keyifli bir yolculuk sunmayı hedefliyor.

Hava yolu şirketi, uzun ve orta mesafe ağında Paris-Charles de Gaulle havalimanı kalkışlarında, yolcularına La Premiére konseptiyle gökyüzünde konforlu ve huzurlu yolculuk hizmeti sunuyor. Süitler, havaalanında başlayan kişiye özel karşılama, özenli servis ve ilgisiyle, lüks ve konforu hissettirmeyi amaçlıyor. Havaalanında huzurlu ve dinlendirici bir alan ile başlangıç yapan La Premiére, atıştırmalıklarla dolu mutfağı, sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış özel spa uygulamaları ve çalışmak isteyen misafirlerinin ihtiyacına uygun alanıyla havalimanında bir lounge’dan fazlasını sunuyor.

Sofistike ve Şık Uçuş Ayrıcalığı

La Premiére süitler, bireysel vestiyer, başucu lambası, özel kabin alanı ile kişisellik ve lükst bir uçuş hizmeti sunuyor. La Premiére misafirleri 5 yıldızlı otel konforundaki yatağında tam bir gece uykusunun tadını çıkarırken, filmler, oyunlar, tv şovları, belgeseller, müzik gibi içeriklerden birini seçerek keyifli bir yolculuk şansı yakalıyorlar.

Michelin Yıldızlı Şeflerin Sunumuyla Fransız Lezzetleri

La Première süitlerin gurme menüsü ile her uçuş ayrı bir lezzet sunuyor Paris’ten kalkan uçuşlarda ünlü Fransız Şef Aquitaine Sturia’nın meşhur havyarını tadabilir ve Anne-Sophie Pic, Régis Marcon, Guy Martin ve Joël Robuchon gibi ünlü Fransız şeflerinin ellerinden çıkma lezzetli menülerin tadını çıkartma şansı da mümkün. Michelin yıldızlı şeflerin imzasıyla her 3 ayda bir değişen menüler ile La Premiére kabinlerde her zaman keşfedilecek yeni bir şey bulunabiliyor.