First Class Suite

Emirates’ten Yeni First Class Özel Süit

Hava yolu şirketi, 22 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahat ve turizm fuarı Arabian Travel Market 2018’de yeni Boeing 777-300ER First Class Süit’ini ziyaretçilere sunuyor. Bu sene, ayrıca Emirates’in, ATM ile ortaklığının ve bağlılığının 25. Yılı olma özelliği taşıyor.

Emirates standı, ziyaretçilere, hava yolunun son dönemde lanse ettiği ürün ve hizmetleri tecrübe etme fırsatı sunacak. Sergilenecek olan, ezber bozan, tamamen kapalı First Class özel süitleri, yerden tavana sürme kapılar, yumuşak deriden yapılma koltuklar, yüksek teknoloji ürünü kontrol panelleri ve ruh haline uygun aydınlatma sistemine sahip. En yeni teknolojiye sahip olan süitler ayrıca; gerçek zamanlı fiberoptik kamera teknolojisinden yararlanan ‘sanal pencereler,’ NASA’dan ilham alınan ‘sıfır-yerçekimli’ oturma pozisyonu ve kişisel video-çağrı hizmeti özelliklerini de bulunduruyor. Süit içerisindeki tasarım ayrıntılarında ise, lüks otomobil markası Mercedes-Benz’den esinlenilmiş.

Hava yolu şiketi, First Class Duşlu Spa ve geniş oturma bölümüne sahip Economy Class koltuklarının en son versiyonu gibi ikonik ürünlerinin yanı sıra, en son Boeing 777 Business Class koltuklarını ve A380 uçak içi lounge bölümünü de sergileyecek.