Emirates Skywards Cabforce

Emirates Skywards, Yeni Uygulaması Cabforce’u Tanıttı 

Emirates Havayolu’nun yolcu sadakat programı olan Emirates Skywards, yeni uygulaması sayesinde yolcuların rezervasyon ile özel taksi kiralayabilmelerini sağlıyor.

Skywards, yeni uygulaması için CarTrawler’la işbirliği gerçekleştirdi. Emirates Skywards Cabforce uygulaması ile sadakat programı üyeleri, dünyadaki 27 ülke ve 117 şehirde, taksi rezerve ederek ulaşım hizmeti alabiliyor.

Üyeler, uygulama ile rezerve edilen her araç yolculuğu için Skywards Milleri kazanabiliyor. Uygulama, üyelerin özel taksilere rezervasyon yaparak güvenli bir yolculuk geçirmelerine imkân tanıyor.

Uygulama, her yolculuk için, sabit fiyatlandırma, sistem üzerinden güvenli kredi kartı ödemesi ile hizmet veriyor. Sadakat programının üyeleri, uygulamayı, Skywards üyelik hesaplarından, Cabforce profillerine bağlayarak kullanabiliyorlar. Böylece, tercih ettikleri araçları rezerve edebiliyor, araçlarının tahmini varış zamanını kontrol edebiliyor ve tahmini ücret ve yolculuklarının sonunda kazanacakları Skywards Millerini görüntüleyebiliyorlar. Uygulama ayrıca, kullanıcılara, yolculukları boyunca, lokasyonlarını, arkadaşları ve aileleri ile paylaşma imkânı da sağlıyor.