Spitfire Flight

Efsanevi Spitfirelar ile uçuşa geçin

İngiltere’nin ünlü festival merkezi Goodwood bu kez farklı bir etkinliğe sahne oluyor. Lanesborough Londra ekipleri tarihi uçakları havalandırmak için Goodwood’da bir araya geliyor.

Londra’daki lüks Lanesborough oteli misafirlerine son kalan efsanevi uçak Spitfire’lardan bir tanesi ile uçma fırsatı sunuyor. Bu tarihi uçaklar 2.Dünya Savaşı sırasında İngilizlerin Almanlara karşı mücadelesinde savunma amaçlı kullanılmıştı.

Eden Being’in sağladığı tur paketi hayli zengin. The Lanesborough Londra’da geçirilen bir gecenin ardından, sabah otelden Mercedes S Class limuzin ile alınıyor ve Goodwood Estate’te yenilecek öğlen yemeğine gidiyorsunuz. Yemeğin ardından çim pistten havalanan 1500 HP gücündeki Rolls-Royce Merlin motora sahip Spitfire model uçak ile İngiltere’nin Sussex bölgesi gökyüzünden izlenebiliyor. Ayrıca tüm bu uçuş 360 derecelik kamera ile kayıt altına alınıyor ve tekrar limuzin ile misafirler otele geri bırakılıyor.

Tarih ve macera tutkunlarının kesinlikle kaçırmak istemeyeceği bu tura iki arkadaşın eklenebilme imkanı ise tüm bu geziyi daha da keyifli kılıyor.