Amels 180 Elixir

Büyüleyici Şıklık: Elixir

Hollandalı yat üreticisi AMELS tarafından üretilen AMELS 180, 2016’dan beri sahibini ve sahibinin konuklarının deniz üzerinde keyifli zaman geçirmesini sağlıyordu. Bu modern lüks yat, mart sonu gerçekleşen fuarda meraklılarının beğenisi için sergilendi.

Hollandalı lüks yat üreticisi AMELS, 55 metre uzunluğundaki ELIXIR isimli yatını 28-31 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Palm Beach Uluslararası Yat Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Elixir, avrupa şıklık tanımının büyüleyici örneklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Lüks yat tasarımında, Hollanda el işçiliği geleneğinin yüksek kalitesini de gözler önüne seriyor.

Yatın 2016’da ilk üretildiğinde teslim edildiği sahibi ve dış tasarımcı Tim Hetwood, yatta kullanılan park siyah ve üst güvertenin etrafında kullanılan paslanmaz çelik, oldukça modern bir görünüm sağlamış. Gösterişli iç tasarımı ise İtalyan tasarımcı Laura Sessa tarafından gerçekleştirilmiş. Özel olarak ayarlanmış ışıklandırma, doku, mermer işlemeleri ve sedef kullanımı ile oldukça şık bir iç tasarım göze çarpıyor.

Yatın dışında oldukça geniş bir güneşlenme güvertesi bulunuyor. Ana güvertede geniş ve ferah alan yer alırken, Yat sahibinin kamarasında bir balkon yer alıyor.