Chiron SkyView

Artık Daha Özgür

Sürücü ve yolcu koltuklarının üzerinde tavana iki adet sabit cam panel yerleştirilmiş. Yeni geliştirilmiş lamine cam hem dışarıdan gelen sesi azaltmada hem de sıcaklığı ayarlama da oldukça başarılı olduğu gibi, sürücü ve yolcu içinde geniş bir kafa boşluğu alanı bulunuyor.Cam Tavan, seçenek olarak sunulacak. Bu özellik, ağustos ayında Pebble Beach, Amerika Birleşik Devletleri’nde tanıtılacak.

Bugatti, yeni tavan yapısı ile kullanıcılara güzel bir gökyüzü manzarası sağlıyor. Bugatti kullanıcıları, araçlarını alırken bu özellik, seçenek olarak sunuluyor. Kullanılan cam panellerin ikii de 65 cm uzunluğunda ve 44 cm genişliğinde. Kullanılan cam paneller lamine yapıya sahip.

4 katlı yapıya sahip olan cam panellerin her katmanı kendine ait özellikler barındırıyor. Bu özel cam öncelikle istenmeyen rüzgar sesini keserken, kızılötesi ışınları yansıtma özelliğine sahip. Bu da otomobilin içerisindeki sıcaklık kontrolünün kontrolünde yardımcı oluyor. Hafif boyalı olarak tasarlanmış cam, dışarıdan görünmeyi engelleyerek kullanıcının mahremiyetini de sağlıyor. Ayrıca cam zararlı ultraviole ışığında filtrelenmesini sağlıyor. Yan etki olarak da, lamine yapı, tavanın sertliğini arttırarak, otomobilin güvenliğini de artıyor.